Gyvenamųjų namų, butų interjerų / eksterjerų fotografavimo paslaugos

BUTO INTERJERO FOTOSESIJA

Buto interjero fotografavimas – dar gana nauja, tačiau itin perspektyvi fotografijos sritis. Teikiame profesionalią butų interjero fotografavimo paslaugą. Tobulos, Jūsų namus puikiai reprezentuojančios nuotraukos – tai abipusio bendradarbiavimo rezultatas: fotografas parinks apšvietimą, įrangą, detales, suderins techninius niuansus, nufotografuos aplinką, o Jums beliks kruopščiai susitvarkyti namus.

FOTOGRAFAS PASIRŪPINS:

Tinkamu apšvietimu.

Fotografuojant butus, labai svarbu tinkamas apšvietimas. Daugeliu atvejų fotografuojame dieną – kad nebūtų iškraipomos baldų, daiktų spalvos, vaizdas būtų ryškesnis ir tikroviškesnis. Jei bute sumontuotas geras apšvietimas, fotografuojame ir temstant ar jau sutemus.

Kokybiška fotografavimo įranga.

Daugelis šiandien fotografuoja mobiliaisiais telefonais, tačiau jų nuotraukų kokybė – toli gražu ne įspūdinga. Deja, paprastas mobilusis niekada neprilygs profesionaliam fotoaparatui. Todėl patikėkite darbą profesionalui, kuris turi aukštos kokybės įrangą ir per ilgus praktikos metus yra perpratęs visas jos naudojimo subtilybes.

Techniniais niuansais.

Per buto interjero fotosesiją naudojamas plačiai vaizdą aprėpiantis fotoobjektyvas. Fotografuojant išlaikomos proporcijos tarp lubų ir grindų. Fotografuojama iš skirtingų pozicijų, kad besidomintieji butu susidarytų kuo aiškesnį vaizdą.

Tinkamų aksesuarų parinkimu.

Kad butas neatrodytų pernelyg tuščias, sterilus, fotografas padės parinkti jaukumo suteikiančias detales. Interjerą puošia įspūdingos statulėlės, madingi interjero aksesuarai, vazos su pamerktomis gyvomis gėlėmis, stilingos žvakės (gali būti ir uždegtos) ir pan.

Eksterjero fotografavimu.

Į buto fotosesiją įeina ir daugiabučio išorės, laiptinės, kiemo ir jame esančių objektų fiksavimas. Buto eksterjero fotografavimas svarbus, nes padeda potencialiems buto pirkėjams ar nuomininkams susidaryti aiškesnį vaizdą, įsitikinti, kad aplinka atitinka jų poreikius. Mes pabrėšime visus buto eksterjero privalumus.

KUO GALITE PASIRŪPINTI JŪS IKI ATVYKSTANT INTERJERO FOTOGRAFUI?

Butą kruopščiai sutvarkykite, paslėpkite kosmetinius trūkumus. Nuvalykite paviršius, išplaukite grindis, priklijuokite atsilupusius tapetus, pašalinkite vaikų ar augintinių „darbelius“. Pasistenkite, kad bute liktų kuo mažiau baldų – jei kambarys gausiai apstatytas, nevenkite kai kurių jų išnešti ar net dovanoti.

Kad buto interjero fotografavimas būtų sėkmingas, paslėpkite visus asmeninius daiktus – nuotraukas, indus, diplomus, namų apyvokos reikmenis ir kt. Daiktų gausa apsunkina fotografavimą, sudaro netvarkos įspūdį.

Garantuojame, kad buto interjero fotosesija jums atsipirks. Tad dėl fotosesijos susisiekite jau dabar!

 

NAMO INTERJERO FOTOSESIJA

Namo interjero fotografavimas – viena seniausių mūsų teikiamų paslaugų, apie kurią klientai atsiliepia ypač palankiai. Kuo naudinga ši paslauga? Daugelis NT skelbimų šiandien ieško internetu, o skelbimai be nuotraukų – tiesiog neįmanomi. Visgi nuotrauka nelygu nuotraukai: nieko nesakančios, neinformatyvios fotografijos tik sukels dvejonių potencialiam pirkėjui, ir jis užvers paieškos langą. Tuo tarpu aiškios, kokybiškos parduodamo namo nuotraukos padės pristatyti jį geriausiai. Ne vienas NT brokeris galėtų patvirtinti, kad profesionalios nuotraukos objektą padėjo parduoti kur kas greičiau. Ir atvirkščiai – prastos kokybės pačių darytos fotografijos šiuo atveju veikia kaip šaukštas deguto medaus statinėje.

NAMO INTERJERO FOTOSESIJA – KAS LEMIA SĖKMĘ?

Patikima technika.

Fotografuojant namų interjerą, svarbu geras fotoaparatas, pagal poreikius – papildoma blykstė, trikojis stovas ir kt. Tačiau neužtenka vien tik turėti gerą įrangą – reikia mokėti ją suderinti, nustatyti, priklausomai nuo apšvietimo, sienų spalvos, namo suplanavimo.

Fotografo įgūdžiai

Bet kokį darbą gerai atlieka tik turintys patirties. Namus fotografuojame daugiau nei dešimtmetį, todėl žinome, ką ir kaip fotografuoti. Nuotraukose fiksuojame visumą, kuri labiausiai ir domina klientus. Atrenkame ir koreguojame tik geriausias nuotraukas.

Apšvietimas

Nors interjero fotografas ir pasirūpina apšvietimui skirta technika, vien jos nepakanka, ypač apniukusią dieną ar sutemus. Todėl namuose reikia pakeisti perdegusias lemputes, o fotografuojant įjungti visus turimus šviestuvus. Šviesa sukuria erdvumo ir jaukumo įspūdį, todėl tamsios, blausios nuotraukos nevertinamos nei fotografų, nei pirkėjų.

Tvarka namuose ir kieme

Tvarkinga aplinka padidina turto vertę, maloniai nuteikia. Taigi prieš atvykstant fotografui sutvarkykite namo interjerą ir eksterjerą. Jei namuose, kuriuos ketinate parduoti, tuo metu dar gyvenate, į spintas, spinteles, uždaras lentynas sudėliokite visus nereikalingus daiktus. Kitaip tariant, geriausia, jei nuotraukose matysis tai, ką gaus Jūsų namą perkantis žmogus. Namo eksterjero fotografavimas duos mažai naudos, jei kieme bus nenupjauta žolė ar nesugrėbti lapai.

Primename, kad namo interjero fotografavimas tiks ne tik norintiems parduoti. Profesionalios nuotraukos puikiai reprezentuos interjero dizainerius, kurie nori turėti savo geriausių darbų pavyzdžių.

Kreipkitės jau dabar – tegul Jūsų namas atsiskleidžia netikėčiausiais rakursais!

Tel.:  +370 686 35611

Skambinkite, rašykite, klauskite

+370 (640) 55588, info@memelionuoma.lt

Rekvizitai:
MemelioNuoma,
Įm. k. 304451943
PVM mokėtojo kodas:
A/s LT407300010151061704
AB bankas "Swedbank", b/k 73000

2024 © "Memelio nuoma".. Visos teisės saugomos.

Sprendimas: www.webmod.lt