Mano klientui

Esant dabartinei ekonominei situacijai, gyvenamojo nekilnojamojo turto nuoma yra gera ir gana naudinga buto ar namo pirkimo alternatyva. Daugelis dabar susiduria su būtinybe greitai ir operatyviai susirasti būstą, atitinkantį tam tikrus reikalavimus, neišleidžiant lėšų jam įsigyti. Tuo pačiu metu didėja ir žmonių, pasiruošusių išnuomoti savo butą ar namą, skaičius. Laimei, praėjo tie laikai, kai norint susirasti būstą reikėdavo įdėmiai skaityti skelbimus laikraščiuose. Šiandien kiekvienas nuomotojas ar nuomininkas gali lengvai gauti prieigą prie šimtų butų sąrašų per dešimtis skaitmeninių nuomos duomenų bazių ir paieškos sistemų. Atvirai kalbant, variantų kiekis gali būti milžiniškas.

Kaip nesusipainioti visoje pasiūlos įvairovėje, kaip išvengti nereikalingų finansinių išlaidų, sutaupyti laiko, išsirinkti optimalius variantus?

„Mėmelio nuomos“ teikiama paslauga, Jums padės lengvai ir greitai išspręsti gyvenamųjų patalpų nuomos klausimą: suteiks nemokamą konsultaciją, parinks variantų, atitinkančių Jūsų reikalavimus, surinks ir paruoš visus dokumentus, reikalingus sandoriui sudaryti. Mes disponuojame aktualia gyvenamojo būsto nuomos duomenų baze, kurioje yra daugybė variantų, pradedant nebrangiais ir baigiant elitiniais butais miesto centre. Papasakokite, kokio buto ieškote, ir kas Jums svarbu. Mes atsižvelgsime į Jūsų poreikius ir labai greitai pasiūlysime būtent tą variantą, kuris maksimaliai tiksliai atitiks Jūsų pageidavimus!

Skambinkite, rašykite, klauskite

+370 (640) 55588, info@memelionuoma.lt

Rekvizitai:
MemelioNuoma,
Įm. k. 304451943
PVM mokėtojo kodas:
A/s LT407300010151061704
AB bankas "Swedbank", b/k 73000

2024 © "Memelio nuoma".. Visos teisės saugomos.

Sprendimas: www.webmod.lt