Paslaugos

Savarankiškas reklaminio skelbimo apie savo objektą įdėjimas į tinklapį.

Tokiu atveju Jūs patys priimate susidomėjusių asmenų, būsimųjų nuomininkų, skambučius ir savarankiškai vykdote visą sandorio procesą. Paslauga nemokama. Norėdami įkelti savo publikaciją, pasinaudokite pasiūlyta internetine užsakymo forma, įtraukite į ją visą reikalingą aktualią informaciją: pridėkite savo nuomos istoriją ir įrašykite individualias pastabas, kad Jūsų skelbimas išsiskirtų iš kitų. Būtina nurodyti tikslų objekto adresą: gatvė, namo numeris, buto numeris. Kontaktinis telefono numeris turi būti galiojantis. Po to, kai užpildėte reikalingą formą, Jūs galite mus pakviesti nufotografuoti ir padėti aprašyti objektą.

 

Nuomininkų paieškos sutarties sudarymas.

Ši paslauga skirta Jūsų nekilnojamojo turto objekto reklamai. Ją sudaro: objekto įdėjimas į duomenų bazes, reklama ir suinteresuotų asmenų supažindinimas su juo. Po to suinteresuotiems asmenims duodamos savininko koordinatės: kad parodytų objektą, pakomentuotų nuomos sutarties sąlygas ir ją pasirašytų. Jūs savarankiškai atliekate sandorio sudarymo su galimu nuomininku procedūrą. Paslauga mokama.

 

Nuomininko paieškos sutarties sudarymas su agentūra, visiškas sandorio palaikymas.

Ši paslauga visiškai išvaduos Jus nuo rūpesčių – kam, kaip ir už kiek išnuomoti nekilnojamojo turto objektą. Paslaugą sudaro: informacijos įdėjimas į bazes, reklama, objekto apžiūros organizavimas, nuomos sutarties sąlygų komentavimas arba jos sudarymas ir pagalba Jums ir nuomininkui ją pasirašant. Paslauga mokama.

 

Nuomininko paieškos sutarties sudarymas su agentūra, visiškas sandorio palaikymas bei vėlesnis atstovavimas savininko interesams nuomininko atžvilgiu.

Ši paslauga visiškai išvaduos jus nuo rūpesčių. Ją sudaro: informacijos įdėjimas į bazes, reklama, objekto apžiūros organizavimas, nuomos sutarties sąlygų komentavimas, jos sudarymas, pasirašymas tarp Jūsų ir nuomininko, taip pat nekilnojamojo turto objekto priėmimas ir perdavimas, jo eksploatacijos kontrolė, laiku pervedami nuomos mokesčiai, išsikėlimas pasibaigus nuomos sutarties galiojimo terminui, naujo nuomininko paieškos. Ši paslauga itin paklausi tarp savininkų, neturinčių noro ir laiko užsiimti reikalais, susijusiais su nuoma, tačiau turinčių nekilnojamojo turto objektų, kuriuos nuomojant galima gauti pelno. Paslauga mokama — .... eurų + 5 % kas mėnesį nuo nuomos mokesčio sumos.

 

Jeigu Jūs neradote nieko tinkamo, galite palikti savo paraišką dėl Jums reikalingo nekilnojamojo turto objekto paieškos. Kuo išsamiau Jūs ją užpildysite, tuo didesnė bus tikimybė sulaukti tinkamo pasiūlymo. Jūs pats galite sudaryti su mumis reikalingo nekilnojamojo turto objekto paieškos sutartį Ši paslauga padės Jums ieškoti reikalingo objekto. Mes dedame skelbimus dėl šio objekto paieškos, analizuojame žiniasklaidoje esančius skelbimus ir gaunamus savo biure, išrenkame ir pasiūlome apžiūrėti Jums tinkamą variantą. Paslauga mokama.

Skambinkite, rašykite, klauskite

+370 (640) 55588, info@memelionuoma.lt

Rekvizitai:
MemelioNuoma,
Įm. k. 304451943
PVM mokėtojo kodas:
A/s LT407300010151061704
AB bankas "Swedbank", b/k 73000

2024 © "Memelio nuoma".. Visos teisės saugomos.

Sprendimas: www.webmod.lt